Tož i Konoha má své dny aneb Tsunade vypráví o svém životě

16. února 2011 v 17:55 | Kotaichi Mitsuzuki
Tož i Konoha má své dny aneb Tsunade vypráví o svém životě  
                                                                                
                      (věnováno opět mě kámoše Ádušce)

Dnes se podíváme na pravou tvář Konohy a zjistíme něco o nynější Hokage Tsunade. Tak si to užijte až do dna!(je to docela sprostý a brutální,takže sry)

Tož zdarte děcka! Sem Hokage listové Konohy Tsunade. Můžete mě znát taky jako:sprostou vnučku 1.Hokageho,super-medicálního ninju,vyznavačku brutální síly,starou rachejtli či saké závislačku. Teď vám v několika bodech řeknu vo svým životě.                                                                          

1) Jak jsem děsně prudila toho starýho dědulu(1.Hokageho),až z toho spáchal sebevraždu!
…………………………………………………………………                           
No to bylo tak. Když sem jednou měla výukovou lekci s dědulou. Tak mě s tím jeho povídáním s*al,až sem se na něj tak moc nas**la,že sem ho začala před svým týmem tak znemožňovat až se mu z toho dělalo blbě. Haha to byla děsná pr**l. Von mě pak za to chtěl poslat do kláštera,abych se naučila Jashinovým zákonům. Sem mu řekla že nikam nepojedu a doma budu. Pak sem mu na důkaz toho zpívala,,Jdeme,deme do kola okolo ruma". Ten to už psychicky nevydržel a vystópl na střechu Kage kanclu. Okolo něj byli ninjové,kteří ho prosili,aby neskočil. Já s Oroksichtem sme se chtěli pobavit a tak sme na něj křičeli ,,Skoč!". Ten,jelikož měl slabó povahu,samozřejmě skočil.
Na pohřbu,sem si chtěla užít srandu a tak sem mu místo kytky do hrobu hodila granát. Hezčí ohňostroj sem v životě neviděla. Za to,že sem vodpráskla 1. sem dostala pochvalu od 2.Hokageho,a cenu fakana celý Konohy té doby. Nepamatuju si v kterým to bylo roce,protože sem se pak ožrala na kalbě.

2)Útoky na mě                                                                                                                              
Jo slyšeli ste dobře. A kdože to na mě útočil? No ten za**an s Kyuubim uvnitř. De**l. Si myslí že mu nechám svý místo. Nikdy! Sice ty papíry,ale je to dobrý úložiště láhví. Přopravil na mě několik útoků. Tady je máte. 
1.útok ( pokus o bláznovství): Nevím,co ho to napadlo. Začal kolem mě furt chodit a žvanit vo*oviny. Naprostý. Tak byl na výletě celou Konohou(a to sem mu pak ještě účtovala ty okna). Pak tento pokus vyloučil.

2.útok (pokus o zbláznění celé vesnice): Tentokrát stál před barákem s polovinou vesnice. Pak nějaký k**tén mě nazval fůrií. Mně ujely nervy a letěl Konohou. Ostatní to radši vzdali(až na toho de**la,jako vždy).   

3.útok(sakéluce,jinak taky známé saké revoluce): No tak to mi švohl všechno saké a ještě z celý vesnice. Musela sem abstinovat. Si myslel že mě zdolá,ale to nevěděl,že mám pilulky s vysokým obsahem saké. Tak to vzdal a saké vrátil.                                                                                                                
4.útok(atentát): Tak tohle přehnal. Na velké ceně kágů(soutěž o největšího kageho),byl na mě spáchán atentát. Dostal 2 roky za mřížemi. Víc mu ti ko**ti nechtěli dát,že prý sou basy přeplněný.                                                                                
5.a poslední útok(rasengan): No když to pak vzdal celý,byl
klid. Jednou sem si ho ovšem zavolala na misi typu D. Se pořádně nas*al a chtěl na mě použít rasengan! Šmejd jeden. Naštěstí vedle mě byli Kotetsu s Izumem a tak sem je použila jako štíty. Chudáci. Aspoň zemřeli pro dobro Konohy.
…………………………………………………………………
A to byl Tsunadin život. Teď nám povypráví o své vesnici.                              

,,Konoha je moc pěkná vesnice. Sice se zdá,že tu žijí dobří ninjové,ale pravda je jiná. Jsou sice silní,ale doma mají takové problémy. Uvedu pár příkladů. 
1. Kakashiho závislost na knihy Icha Icha Paradox: Ano,je na ně velmi závislý. Už nevíme co s ním dělat.Takže musí abstinovat(je mu už ale nic nepomůže,kr**én).
2.Hinata a Naruto: Po té co ten v*l páchal na mně atentáty,mu Hinata nevaří rámen. Má z toho hroznou depku. Nikdo mu,ale rámen nechce dat. Jen ať si trpí. Hihi.
3.Sakura: Má nejlepší studentka. Má větší brutalish sílu než já a je to ostrá holka. Na ni si taky dávám pozor. Ta je schopná mi taky jednu dat. Snažím se ji zabít,protože je silnější a lepší než já. Posílám na ni ANBU. Ti se,ale většinou vrací s něčím zlomeným anebo se nevrátí vůbec. Poslední dobou trpí depakmi,protože po ní jede Lee ještě víc než před tím. Vždy když si myslí,že ho zabila,záhadně se zase objeví a deprimuje ji život.
………………………………………………………………
Ale taky sou tu manželský páry,které řeší velké manželské potíže. Nedávno sem viděla velkou,ale suprovou scénu.
Flashback:
Nějaký muž stál venku a jeho žena na něho řvala.   
,,Ty de**le,sliboval jsi mi lásku a co teď podvedls mě,jdi do haj**u."a hodila po něm věci,pak se otočila a vytáhla nějaké talíře a karty
,,Ne,nééééééé jenom to ne,to jsou talíře po mamince a karty po tatínkovi,prosím ne"brečel muž   
,,Ale jo"a všechno vyhodila   
,,Ne nééééééééééééé"brečel dál   
End flashback
.......................................................................................
Tak vidíte. I Konoha má někdy své dny dík zapozornost. Tak se mějte děcka!                                                                                      
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tyno10 Tyno10 | Web | 16. února 2011 v 18:50 | Reagovat

ej xD gut xD

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 16. února 2011 v 20:38 | Reagovat

Ou jeah! :-D OMG WTF RFL LOL :-D Hustě :-D

3 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 20. května 2011 v 15:39 | Reagovat

super :-D  :-D  :-D

4 Sak Sak | 8. července 2011 v 9:53 | Reagovat

Dosť malý údrb :D malé smiechy som dávala :D :D :D super :D aj bolo tie atentáty na Tsunade XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama