Slib lásky-4.díl

15. února 2011 v 18:22 | Kotaichi Mitsuzuki
    Slib lásky 4
V minulém díle:
,,Tak pojď,nebo přijdeme pozdě."řekl jí,když se konečně od ní odlepil(jinak by ho zabila).
Nasnídali se spolu a šli k bráně. Samozřejmě,že čekali na Kakashiho.
.................................................................................................................
Kakashi dorazil asi o pět hodin později než měl. V ruce držel tu svoji prasáckou knížku,která ale měla jiný obal,takže týmu okamžitě došlo,že má nový díl.
,,Grr. On má nový díl. No tak tahle mise bude pěkně na dlouho"pomysleli si
,,Zdar týme,jak se máte. Promiňte zdržel jsem se v Ichiraku s Ayame,potřebovala pomoct odnést tašky."řekl další výmluvu
Sakura už měla těch jeho výmluv dost a rozhodla se ho trumfnout.
,,To je zvláštní."řekla potichu,aby na sebe upoutala pozornost
,,A co?"zeptal se Kakashi
,,Dnes ráno jsem viděla Ayame v Ichiraku a říkala,že už nakupovat byla a nakupovat půjde zase až zítra. Navíc senseii vaše výmluva by nás možná přesvědčila,kdyby jste ale neměl v ruce nový díl té vaší milované knížky."dořekla vědecky
Kluci věděli,že Sakura nemluvila s Ayame,ale věděli,že to Kakashimu pěkně nandá,což se také stalo. Tiše se pochechtávali. Na jejich neštěstí si toho,ale Kakashi všiml.
,,Čemu se vy dva smějete?"zeptal se jich rozzlobeně Kakashi
,,Ničemu sensei."odpověděli sborově
,,No to bych řekl"dodal Kakashi ,,No nic,už tak máme zpoždění. Vyrážíme!"zavelel.
Celý tým se rozběhl. Jakmile ale překročili bránu Konohy,všechny je pochytil divný pocit. Ani jeden z nich ho nedokázal definovat. Po dlouhém snažení se jim konečně podařilo všechny zlé pocity zahnat. Po dlouhé cestě se večer rozhodli utábořit.
,,Utáboříme se a odpočineme si. Ráno vyrazíme,nemáme důvod nikam spěchat"rozhodl Kakashi
Tým se utábořil. Po večeři šli spát,teda kromě Sakury,která nemohla usnout. Dívala se na hvězdy a přitom přemýšlela o všech událostech,které se poslední dobou udály. Bylo jich strašně moc.
,,Mám z té mise takové pocity,které jsem měla vždy,když se mělo stát něco smutného. Doufám,že to neznamená smrt někoho z týmu! To by byla smrt i pro mě. No tak,no tak musím uvažovat pozitivně. ÁÁÁÁ to nejde zrovna teď musím myslet jen na ty negativní věci. To je hrůůůza!!!!"myslela si
Aby potlačila zlé myšlenky,rozhodla se jít projít. Šla po úzké ale krásné pěšince. Po několika minutách cesty přišla k malému jezeru. Bylo nádherné a tak si sedla na břeh a nohy ponořila do krásně teplé vody. Byla tak zamyšlená a tak zasněná,že si vůbec nevšimla,že ji někdo sleduje. Ano,byl to Sasuke. Taky nemohl usnout,když si ovšem všiml,že Sakura se hodlá jít projít,nedalo mu to a rozhodl se jít ji sledovat. Když seděla na břehu a jí osvětloval měsíc,který byl právě v úplňku,mohl na ni oči nechat. Připadala mu nádherná,vypadala skoro jako víla. Její vlasy.které si před chvílí rozpustila jí padaly až ke konci zad. Několik pramenů jí zakrývalo tvář. Největší dominantou toho všeho byly její oči,které se v měsíčním svitu třpytily,jako dva krásné smaragdy. Byl ohromen její krásou.
,,Nelituji toho,že jsem se vrátil. Nelituju toho,že jsem jí vyznal lásku. Nelituji ničeho,co dobrého jsem pro ni udělal. Lituji ale toho,jak jsem se k ní před tím choval. Sakra já jsem takový blbec! Jak jsem mohl být tak sebestřený a nevšímat si jí?! Vždyť je to ta nejkrásnější dívka na světě!"myslel si Sasuke stále přímo ,,čučící" na Sakuru.
Rozhodl se jít blíž. Potichu k ní přišel a zezadu jí objal. Pevně,jako by se bál,že ji ztratí nebo se mu na místě rozplyne. To Sakuru vyrušilo ze svých myšlenek a vrátila se do reality. Když ji objal,lekla se.
,,ÁÁÁÁ!"křikla vyděšeně,když ale poznala Sasukeho,který se tiše pochechtával. Její obličej se z vyděšeného změnil na naštvaný.
,,Hele to není vtipný! Víš jak jsem se tě lekla?"vynadala mu
,,Promiň,to v plánu nebylo"omluvil se jí stále se trochu chechtající
,,Jestli sis ze mě přišel dělat srandu,tak to si se namáhal zbytečně!"křikla naštvaně
,,Ale no tak Saky přece se na mě nebudeš zlobit,ne?!"hodil na ni ten nejomluvnější a přitom nejroztomilejší výraz,jaký dokázal. Sakura se mu snažila,co nejdýl odolat. Po chvíli to ale vzdala.
,,Fajn,už jsem unavená,půjdu si lehnout. Jdeš taky?"zeptala se jemným hlasem
,,Jo,ale nejdřív chci pusu na dobrou noc"řekl ještě nevinějším hlasem
Sakura to vzdala. Nedokázala mu odolat. Stoupla si na špičky a krátce ho políbila. Jemu se to ale zřejmě nelíbilo,že dostal takovou krátkou pusu a tak ji pevně objal a přitiskl k sobě. Prohloubil polibek. Po chvíli se od sebe museli odtrhnou,protože jim došel všechen kyslík. Usmáli se na sebe.
,,Vsadím se,že budu u stanoviště dřív než ty!"prohlásil Sasuke
,,To se ještě uvidí!"řekla tajemně Sakura a rozběhla se
Oba dva se předháněli a blbli jak malé děti.Oba dva zároveň doběhli do stanovišě,takže nikdo ani nevyhrál ani neprohrál.
,,Dobrou noc"popřála Sakura
,,Dobrou můj kvítku"oplatil Sasuke
Sakura se pousmála a hned,jak ulehla,usnula klidným spánkem. Sasuke po chvíli usnul taky. Oběma se zdály nádherné sny.

Ráno,když se všichni probudili mohli vyrazit. Cesta jim ubíhala rychle. Všichni měli čím dál divnější pocity. Pomalu mezi sebou přestávali komunikovat. Čím víc se blížili k cíli,tím víc mezi sebou nemluvili a čím víc mezi sebou nemluvili,měli divnější předtuchy. Jako kdyby to bylo naposled,co tu jsou spolu. Jako by to bylo naposledy,co se spolu zasmáli. Navečer byli u svého cíle. Blízko skrýše,kde se skrývali Akatsuki. Skrýš byla jen stará chatrč,která byla na spadnutí. Vrátili se 4 km od skrýše,aby si jich nikdo nevšiml a aby si mohli odpočinout.
,,Běžte spát. Na boj s nimi se musíme připravit. Jsou sice jen 4,ale přece jen si musíte odpočinout."řekl jim Kakashi
Tým ho bez poznámek poslech a hned usnuli.

Další ráno se probudili. Vzali si nějaké jídlo,aby se najedli. Když se jejich pohledy střetl,přestali jíst. Jako by si rozumněli pomocí mysli.Každý z nich věděl,na co ostatní myslí. Najednou je popadl pocit bezmoci. Věděli,že je to nebezpečná mise,ale nahlas by tuto větu ani jeden z nich neřekl. Bylo jimzcela jasné,že tuto misi nemusí všichni přežít,ale ani toto si přiznat nechtěli.
,,Teď je vhodná chvíle! Jdeme!"zavelel Kakashi najednou
Rozběhli se za ním. Všichni Akatsuki,kteří zbyli byli venku.
Rozběhli se na ně. Kakashi bojoval s Kakuzem,Sakura s Konan,Naruto s Kisamem a Sasuke samozřejmě s Itachim.
Sakura posílala na Konan lístky růže,které jí řezaly jako nože a Konan na Sakuru svá papírová tornáda. Obě dvě už měli celkem dost škrábanců. Sakura se rozhodla boj ukončit a tak jí dala,co největší silou pěstí. Konan odletěla několik km daleko,ale už se nezvedla,zemřela. Najednou tam,ale přiběhlo jedno Peinovo tělo a Sakura s ním musela bojovat. Byla už unavená a měla málo chakry nedokázala vydržet moc dlouho.

,,Ale copak bratříčku,přišel jsi mě zabít? Jde vidět,že jsi se vůbec nezměnil. Jsi stejná najivka jako předtím!"vysmíval se Itachi Sasukemu
,,To ještě uvidíme!"zakřičel Sasuke a začal s Itachim bojovat. Nejdřív používali základní a lehké ninja techniky. Po chvíli je to,ale oba přestalo bavit a začali používat smrtelná jutsu. Jeden z bratrů umíral. Byl to Itachi.
,,Asi jsem tě neměl podceňovat. Jsi silný. Odpusť mi prosím,že jsem ti zničil život a žij teď prosím svůj život šťastně."řekl mu Itachi poslední slova předtím,než zemřel. Sasuke to vůbec nechápal. Z přemýšlení ho ale vytrhl výkřik,který byl děsivý. Byl plný utrpení a bolesti. Rozběhl se spolu s Narutem a Kakashim,kteří už své protivníky po dlouhém a namáhavém boji zabili,na místo odkud se výkřik ozval. Když přišli na místo ztuhla jim krev v žilách od toho,co viděli. Viděli totiž............................................................
..........................................................................................................
Co viděli tak děsivého?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sak sak | 18. dubna 2011 v 17:51 | Reagovat

tak to som zvedava =) ale je to suprove =))))

2 Betušik-san Betušik-san | Web | 24. dubna 2011 v 20:58 | Reagovat

super XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama