Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 8.díl

9. února 2011 v 19:40 | Kotaichi Mitsuzuki
Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 8                                           

Orochimarovo strapění. Myslíte si,že už větší trapnější věc než jeho velká touha ovládnout svět být nemůže? Tak to jste na omylu. Dnes udělá tolik trapáren že až. Tak si užijte tento díl až do dna J.                                                          
Oroimbecil:                                                                                                            
Orochimaru přecházel sem a tam a Kabuto z něho byl na nervy.                                                                                                                 
,,Já blb,blb,blb proč sem mu jenom začal sloužit já sem ale blbec. Grr. Teď jsem mohl mět vilu,novou káru a pracovat jako politik. Prachy velký a skoro za nic. Proč jenom já!!!!!!!!!!!" myslel si chudák Kabuto,který chodil k psychiatrovi,kvůli snům o hadech,zabíjení želv a další ničení UPP-unikátní pošahané přírody(na to kde sem to vzala se mě fakt neptejte a mimochodem za tyto sny vděčí oroebilovi se kterým musí spat,oro se totiž bojí spat sám a tak Kabuto přišel i o to poslední co měl svoje,svoji pohodlnou postel.) Oro konečně přestal chodit sem a tam. A začal brečet.                                          
,,Proč tu už není můj Sasánek bééééééééé"brečel                                                
,,Jsi zločinec a ne malá holčička tak se podle toho taky chovej. Neřvi jak kráva(trochu přepískl bé
béé a tak to znělo jako zvuky které vydává kráva)"zařval na něj Kabudepresiv                                                        
Oropedofil tedy sklapl. Došli zpět do skrýše,která byla za: sedmero silnicemi,osmi stády krav a pěti novými oxidanty.                               
Ráno (no dobře,dobře bylo půl jedenáctý) když Oroksicht vstal bez váhání se rozběhl do Konohy pro Sasíka. Doběhl,ale nejdřív šel za Bábi Tsunade která měla špatnou náladu(kdo by neměl kdyby mu malí frackové vypili všechnu slivovicu,co měl ve sklepě). Bábi zase spinkala jako miminko,tedy až na to občasné chrápání,které by vzbudilo i mrtvého. Nová technika a ještě lepší než nějaký to střelený jutsu,při kterém musí někdo zhnít. Mimochodem za tento vynález dostala Nobelovku. Starci se jí pokoušeli zabít,ale když zjistili že je to zbytečné,kvůli jejímu chrápání které je odfouklo až 500 metrů daleko. Kvůli jejímu chrápání také obyvatelé Konohy museli nosit špunty do uší a museli používat znakovou řeč,aby se i se špunty domluvili. Oráč tedy aniž by věděl do čeho jde přišel do Kage kanclu ani si nepřečetl upozornění u vchodu. Mohlo mu zachránit pověst extra-nebezpečného-kritizujícího-nukennina třídy S-. No jo život je hold krutej. Vtrhl do kanclu a tím vzbudil Tsunadku-kosatku. Ta se vzbudila.                                          
,,Co tu chceš ty ty"nemohla dojít na vhodná slova                                       
,,Kde je Sasík"zeptal se nedočkavě náš pedofil. To je ale změna.                        
,,Kdo? Aha ty myslíš Sasukeho Uchihu. HM a proč bych tito měla říkat"řekla mu Tsunadka  ,,Potřebuju to vědět. Vemu si ho a pak vám dám pokoj"řekl Oro                                                                                                      
,,Jestli s tebou půjde tak klidně"řekla Tsunade a pustila se do saké                                                                                                                     
,,A kde teda je"zeptal se ještě                                                                        
,,Asi bude doma."řekla a znovu chlastala                                                               
Oro se tedy rozběhl tím směrem,bohužel si nevšiml slupky od banánu a uklouzl do bláta,kde se pořádně vymáchal. Posbíral se a znovu běžel ha a pak že není pedofil. Utíkal dál ale jako naschvál to napálil do sloupu,když viděl za výlohou jednoho stánku nový parfém pro Exoty. Byl tam jak palačinka. To je tím že moc chlastá. Konečně se dobelhal k Sasanově domu (no jo teda,fajn tak dobře byl to Sakuřin barák. Sasan se k ní nastěhoval ze dvou důvodů. 1)Chtěl být s ní a mít ji na očích-kontrolor jeden. Ale asi ji spíš taky šmíroval. Pomoc!!!!!!!!!!!!!!!! Jiraiyova perverzita se rozšířila taky,šmíráci po celým světě !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2) Jeden bebil si omylem spletl místo umístění bomby a strčil to do Uchiha sídla a celý sídlo vyletělo do vzduchu. To byl krásnej ohňostroj). Orochimaru se postavil a začal křičet na Sasukeho,který teď byl zaneprázdněn něčím jiným.                                      
,,Sasíku,Sasíku vylez ven!!!!"křičel na něj jak zběsilý. Sasuke když to uslyšel zhnuseně si odfrkl a musel přerušit jeho pasivní odpočinek(ležení,spaní a objímaní Sakury na posteli).              
,,Co chceš ty pošahanče" zeptal se ho naštvaně                                                  
,,Aby si se mnou šel zpátky do naší skrýše"řekl mu Oro                                    
,,No tak to ne,jdi si tam sám já už se s tebou nevrátím!!"zařval na něj Sasan,který měl co dělat,aby nevybuhl od zlosti.                                
,,Prosím,prosím" Orochimaru si klekl na kolena a rozbrečel se
,,Prosím,prosím"škemral dál. Jeho důstojnost teda klesla co?                           
,,Ne já sem šťastný tady,už se nevrátím do toho zatuchlýho smetiště,co má představovat skrýš"zařval na něj Sasan                                   
,,Ale vždyť je to dobrá skrýš" namítl Oro.                                                         
,,Byla by kdybys neměl nad vstupem tabuli jak kráva s názvem: Orochimarova skrýš. Ty vůbec nepřemýšlíš. Měl bys jít k psychoušovi ten už by ti poradil. A toho pitomce,který se na tebe jako jediný nevykašlal si vem s sebou a mě neotravuj jasan. Já tady zůstanu až do smrti i s láskou svýho života (to je tak dojemný chce se mi brečet béééééé)." Zařval na něj Sasan. Sakura,která byla vedle něho a slyšela to,se začala červenat jak rajče,ale byla ráda že ji tolik miluje. Bohužel pod návalem velmi rudých barev do tvářím omdlela. Ozvala se ohlušující rána po které se Sasan otočil. Uviděl "jeho" Sakurku na zemi s hvězdičkami nad hlavou. Zděsil se a zavřel okno. Přiběhl k ní,zjistil že je v pořádku ale zase slyšel Oráče.
,,No tak teď si to pohnojil" pomyslel si Sasuke. Následně vzal kíbl se studenou vodou do které přidal i ledy. Otevřel okno a vodu vylil na Oráče. Ten se zatvářil šokovaně. Toho využili malí spratkové,kteří celou tu scénu před sebou se smíchem pozorovali. Vzali cihle,rajčata a nějaký neznámý druhy ovoce a začali je po Orovi házet. Jakmile na něj dopadla cihla,upadl do "bezduché zóny". Spratkové zdrhli.                     Po 2 hodinách:
Oro se probudil a zkusil to znovu. Okno tentokrát ale otevřela Sakura. Sasan totiž z té hádky usnul.
,,Ty šmejde pedofilskej,jestli nás nenecháš na pokoji tak tam vtrhnu a to pro tebe nebude příjemný (jůůůů brutální síla)."hrozila mu Sakura
,,Na to zapomeň Sasuke je jenom můj" zařval na ni  
,,Ne není ten je můj"zakřičela na něj Sakura
,,On by nikdy nezůstal s tak ohavnou kunoichi"řekl Oro.
No to neměl dělat jak se sám přesvědčil. Sakura zavřela okno,rychle vyběhla dolů a otevřela dveře. Saku-brutalistka vyběhla na ulic se svou rozjetou motorovou pilou značky ZVBS (překlad=zapřísáhlí vyznavači brutální síly) a neznámou SPZ. Zčala ho nahánět on před ní zdrhal ale opět se sklouzl po slupce. Saky ho ušetřila a zmlátila ho pěstmi. Vzala si svou motoráčku a šla domů. Oro když se posbíral si slíbil,že do té vesnice nikdy už ani prst nevkročí. Když se vrátil do skrýše která byla za:sedmero silnicemi,osmi stády krav a pěti novými oxidanty. Tam dostal vynadáno od Kabuta (jako jak si to představuje že jenom tak zmizí a ani vzkaz nenechá) a ještě "rodičovské"kázání. Orouškova důstojnost byla na nuule. A tak i s občasnými hádkami spolu žili šťastně? A spokojeně až do smrti. Blablabla. A zazvonil zvonec a prd. To je milí přátelé konec.                                                                                                            
Ne dělám si prču ještě není ale u Orochimara už nemáme co řešit. Ten byl blbej už od začátku. A teď se vrátíme zpět!!!!!!!!!!!!!!V Konodrbinci (žije tu hodně drben):
Sasan se vzbudil. Šel dolů a uviděl nervní Sakuru jak do sebe kope jedno saké za druhým. Ha a teď se zhroutila na stůl vypadala fakt jak správný ožralec.
,,Asi byla dlouho v Tsunadině přítomnosti" řekl si na tento výjev Sasuke.


V Tsuna-Kage-saké-kanclu (je tu Tsunade,barák Kage,poměrně velké množství sklenic saké a je to kancl ,co víc dodat):                                                                                                               Tsunade si řekla že si udělá z Jiraiyi prču. Řekla Narutovi(nejdřív ho chtěla podplatit ale nakonec mu musela slíbit celoroční rámen zdarma. Samozřejmě že dostane,to stejné co od ní dostává Jashin. Houby s octem). Naruto vyhledal zvrhlíka,použil sexy-jutsu a Jiraiya byl mimo. Pak mu Naruto jednu vrazil a byl chvíli klid. No jo sladký časy.                             …………………………………………………………………
Další díl s názvem: Jen co Exoti zmizeli ze scény,nový průser je na světě aneb Trotlové přichází!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stiorry Stiorry | Web | 10. února 2011 v 10:35 | Reagovat

je super že tuhle povídku dáváš i sem :D
PS: Dotaz. Jak si tě mám napsat do AFFS :-D

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 13. února 2011 v 14:04 | Reagovat

S tou motorovkou jsem vybuchla smíchy na místě :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama