Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 11.díl-Konec

14. února 2011 v 18:32 | Kotaichi Mitsuzuki
Blázinec nebo (ne)normální vesnice? 11-Konec


Ano už se k nim ta hodina blížila. Hodina,kdy budou muset svému šéfovi mýt nohy,které si schválně zašpiní. Nejhorší na tom všem je ta realita,že mají pouze jeden záchod,takže zašpiní podlahu a pak je vybřinká Konan,která nemá pevné nervy. Je schopná zabíjet i na počkání. Z toho všeho měli strach. Kroky se k nim blížili a uviděli šéfa.
,,Takže umýt nohy! A rychle!" poručil a tak se i stalo. Tentokrát si nohy nešpinil v blátě. Nechtěl,aby zase Konan vyváděla a mlela něco pro ně nesrozumitelného o globálním oteplování. Někdy si Pein říkal,co to vlastně za bandu sestavil.

Konoha:
Nastalo to dlouho očekávané ráno. Sakura se zbalila i s motorovkou neznáme SPZ. Samozřejmě se musela jít rozloučit i se Sasukem,což zabralo 30 min. Tsunade musela zabalit,co největší počet láhví saké pro ni a Ozzyho Osbourna a ještě Sakču. Konečně mohli vyrazit. Skákali přes hory,přes doly až došli k nějaké chajdaloupce,která měla klokaní nohy. Proto se jí říkalo:Chajda klokaní,za horami tě odstraní. Tento slogan nedával naprosto žádný smyslúplný smysl. Není divu,že v ní žil ten chlap,co vyráběl new kořalku na trhu,kvůli které stoupl počet vražd roku 2010. Nikdy jste neměli jistotu jestli přežijete. Vtrhli dovnitř potom,co Sakča rozřezala vrata. Viděli někoho,kdo seděl u nějakých látek a něco míchal. Při tom žvatlal takový blbosti,že mu nikdo nerozumněl. Tsunade byla opravdu naštvaná. Vzala láhev Saké a bouchla mu ji o hlavu. Za chvíli byl K.O. Radovali se z vítězství,pili a omdleli. Ozzy Osbourne umřel na otravu krve,Tsunade měla otravu alkoholem,kterou přežila (správnou babu žádný chlast neskolí!). Sak se vrátila zpět domů. Naruto se omluvil Hinatě za tu pěst. Banda Akatsuki začala pracovat v modelingové agentuře. Všichni byli O.K. a byl klid. Všichni pak chlastatli saké párkrát za rok. Proto vynalezli svátky,aby se v ten den mohli opít. Proto to byla zcela normální vesnice. Jo a ještě. Při pitvě se ukázalo,že to byl Orobarbie,který se chtěl tsunade pomstít,ale víme jak to dopadlo. Čuuuuuuuuuuus!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marketa251996 marketa251996 | Web | 14. února 2011 v 20:51 | Reagovat

Konec ?!!!! 8-O  8-O  8-O

2 ~ Najya ~ ~ Najya ~ | Web | 11. září 2011 v 15:24 | Reagovat

Tomu hovorím Happy End! :D
Akatsuki a modelingová agentúra?! No fúúú xD To muselo byť :-D  :-D  :-D
Veľmi dobrá paródia :D Páčila sa mi :D Prečítala som ju na jeden dych, obrazne povedané :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama