Bez tebe žít nebudu

18. února 2011 v 0:08 | Kotaichi Mitsuzuki
   Bez tebe žít nebudu                                                     

( jednorázovka věnovaná mé kamarádce Veri-chan)                                                 Byl krásný večer. U jednoho krásného jezera seděl muž. Seděl a přemýšlel,přitom upíral svůj zrak na jezero. Přemýšlel o všem,co za svůj život udělal. Jak zradil své kamarády,utekl z vesnice a mnoho dalších věcí. V hlavě se mu ovšem vybavovala tvář dívky. Velice krásné dívky. Ta dívka měla jemné růžové vlasy a krásné smaragdové oči. Přepadla ho hrozná chuť vrátit se. Ano,vrátit se za svými přáteli a za onou dívkou. Ale,také se musí vrátit,aby ochránil vesnici a taky tu dívku. Proč? Důvody měl hned dva. První byl,že chtěl vidět své přátelé. Druhý jeho učitel Orochimaru chtěl celou Konohu zničit. Rozhodl se. Musí se vrátit. Vstal a rozběhl se směr domov. Cestoval dlouho. Asi chvíli po poledni už viděl bránu své vesnice. Na nic nečekal a rozběhl se k úřadu Hokage.
,,Dále" ozvalo se když zaklepal na dveře. Otevřel dveře a vešel.
,,Dobrý den lady Hokage"řekl Sasuke
,,Ten hlas,to není možné"pomyslela si Tsunade. Okamžitě odtrhla zrak od papírů.
,,Sasuke Uchiha…..co tu děláš?"zeptala se když se vzpamatovala
,,Chtěl bych se vrátit do Konohy a bojovat za ni."odpověděl
,,Dobrá tedy,budeš měsíc pod dozorem anbu a taky se budeš moct vrátit do týmu 7."řekla mu
,,Děkuji"poděkoval Sasuke
,,Shizune"zařvala Tsunade
,,Ano,lady Tsunade" přišla Shizune
,,Zavolej mi ihned tým 7" řekla Tsunade
,,Jistě"řekla Shizune a zmizela
,,Snad ti to nevadí"řekla Tsunade a vrátila se zpět k papírům
,,Ne,stejně jsme s nimi chtěl mluvit"řekl Sasuke

Asi po pěti minutách se rozrazily dveře a v nich stál pominutý blondák,za ním bylo vidět mladou růžovlasou dívku a za ní muže s knížkou v ruce.
,,Takže mládeži" začala Tsunade
,,Dnes k vám do týmu přibyde další člen. Doufám,že spolu budete vycházet"ukončila proslov Tsunade
,,Ahojte dlouho jsme se neviděli"ozvalo se za nimi. Všichni se tím směrem otočili a viděli svého starého týmového partnera. Naruto a Sasuke se bratrsky objali. Sakura stála a nevěděla,co má dělat.
Její mysl:,,Takže on se vrátil. Naruto ho rád vidí,ale já ne. Už nejsem ta malá holčička jako kdysi. Teď jsem jiná. Už vůči němu necítím žádné city,kromě nenávisti".
Sasuke pohlédl na Sakuru,ta se dívala jinam a nevypadalo,že by ji to zajímalo.
,,Změnila se je mnohem krásnější než dřív. Ale asi mě nenávidí. Musím s ní promluvit. Musím ji požádat,aby mi odpustila. Zamiloval jsem se do ní. Musím s ní promluvit"přemýšlel zas Sasuke
,,Vítej zpět Sasuke"pozdravil ho Kakashi
,,Děkuju Kakashi"řekl mu Sasuke a podal si s ním ruku
,,Takže,odteď jste zase jeden tým. Zítra budete společně trénovat"oznámila jim TsunadeKaždý šel domů. Ráno opět čekali na Kakashiho,který si opět vymyslel nějakou hloupou výmluvu.
,,No nic,začneme s tréninkem. Já budu bojovat s Narutem a vy dva spolu"řekl Kakashi.
,,Konečně zjistím jak se zlepšila"pomyslel si Sasuke
Oba dva se postavili do bojové pozice s začali spolu bojovat. Síly byly téměř vyrovnané,ale Sakura měla trochu navrh. Boj nakonec i vyhrála.
,,Ty jo. Je mnohem lepší než kdysi. Dokonce mě porazila a to se jen tak někomu nepovedlo"myslel si
,,Zlepšila si se a dospěla si. Stala se z tebe dobrá kunoichi"řekl j
í,,A,co sis myslel,že budu pořád slabá"řekla mu ironicky
,,Mohl bych ti něco říct"řekl jí
,,Hm,ale urychli to,nemám čas na zbytečnosti"řekla
,,To není zbytečnost. Víš,vrátil jsem se kvůli jedné osobě,do které jsem se zamiloval. Zjistil jsem,že mi chybí a že ji musím mít na blízku. Ta osoba jsi ty"poslední větu řekl milým hlasemSakura nemohla uvěřit tomu,co právě slyšela.
,,Mohl bych tě poprosit o odpuštění za všechno,co jsem ti udělal a za tu bolest,co jsem ti způsobil"zeptal se jí
Sakura se mu podívala do očí a viděla,že tu omluvu myslí vážně. Přemýšlela a nakonec tedy řekla.,,Odpouštím ti"                                                                                                     
Sasuke se na ní usmál a byl rád,že mu odpustila. Rozhodl se,že ji někam pozve. Když trénink skončil pozval ji na ramen. Samozřejmě že tam byl i Naruto. Po několika měsících,co spolu Sasuke a Sakura chodili ji požádal o ruku. Přijala. Vypadalo to,že jim jejich štěstí vydrží do konce života. To,ale nevěděli co jim osud chystá.

Jednou přišel ninja se zprávou,že se Orochimaru a Akatsuki chystají zaůtočit na Konohu. Ale,to byl jen začátek všeho,co mělo nastat. Na pomoc Konoze přišli i ninjové ze Suny. Brzy mělo vše nastat. Nepřátelští ninjové začali útočit na Konohu. Bylo hodně zraněných. Sasuke se nechal vyprovokovat Itachim a začali spolu bojovat. Orochimaru se dostal přes boje,co vládly venku a začal zabíjet všechny medical-ninjy,aby nikoho nemohli uzdravit. Málem jednoho zabil,ale jeho útok odrazila Sakura,která si ho všimla. Začali spolu bojovat,ale Orochimaru byl moc silný. Brzy udeřil Sakuře poslední ránu. Jejím tělem projela ostrá čepel. Za chvíli se Sakura skácela mrtvá na zem. Sasukemu se podařilo zabít Itachiho. Všichni Akatsuki už byli mrtví a Orochimarovo vojsko na tom,bylo taky špatně. Nakonec Orochimara zabili. Sasuke se ohlédl a uviděl nějakou dívku ležící v kaluži krve. Okamžitě poznal,kdo to je. Rozběhl se,co mu síly stačily. Sklonil se nad tělem své jediné lásky a taky své snoubenky. V tu chvíli ztratil smysl života. Vytáhl si katanu a namířil si ji k srdci a zašeptal:,,Sakuro moje jediná lásko. Bez tebe můj život nemá cenu. Bez tebe žít nemůžu. Bez tebe žít nebudu. Za chvíli se uvidíme má lásko". V tu chvíli,co to dořekl se bodl katanou přímo do srdce. Na zem dopadl s úsměvem na rtech. Dva zamilování lidé,kterým osud nepřál se spolu sešli v nebi,kde jsou spolu. Jak se říká,,Bez své lásky žít nelze".
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lisi lisi | Web | 7. října 2011 v 13:37 | Reagovat

krásna poviedka :) máš talent

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama